Burinoks Paslanmaz ve Endüstriyel Malzemeler San. Tic. Ltd. Sti.

Burinoks Bursa Paslanmaz Çelik Ürünler. Şirketimiz uzun yıllar iş ve piyasa deneyimi bulunan, konusunda uzman kişiler tarafından sektörün paslanmaz çelik ihtiyacını karşılak üzere kurulmuştur. Burinoks Paslanmaz, boru mekanik tesisatı, paslanmaz tesisat, hava ve su tesisatı ve yüksek basınçlı hatların kaynak, imalat ve montajı, paslanmaz boru, doğalgaz, buhar, kızgın yağ, makina, konveyör bant imalatı ve montaj ve çelik konstrüksiyon alanları olmak üzere, paslanmaz boru tesisatı ana iş kolunda hizmet vermektedir. Gıda, tekstil ve otomotiv sektörleri kuruluşumuzun hizmet sunduğu öncelikli sektörlerdir. Burinoks Paslanmaz, müşteri ihtiyacı ve talebi çerçevesinde tamamıyla hedef noktalara uygun ve özelleştirilebilir hizmet sunmaktadır.


Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, dürüst ve en uygun çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutmak.

Vizyon

Türkiyede ve dünyada yenilikçi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak toplumun her kesimine, insani değerleri göz önünde bulundurarak alanında lider bir firma olmak.