Burinoks Paslanmaz – Gizliliğe Genel Bakış

Kapsam

Bu bildirim, Burinoks Paslanmaz hizmetleri ve web siteleri için (toplu olarak Burinoks Paslanmaz’ in hizmetleri) geçerlidir. Topladığımız Kişisel Bilgiler ve diğer veriler;

  • Burinoks Paslanmaz hizmetine kaydolduğunuzda veya başka bir şekilde bu tür bilgileri isteğinizle verdiğinizde kişisel bilgiler toplanır. Sizin için içeriği özelleştirmek dahil, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla, sizden aldığımız kişisel bilgileri diğer Burinoks Paslanmaz hizmetlerinden veya üçüncü taraflardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz.
  • Burinoks Paslanmaz online deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için Burinoks Paslanmaz hizmetlerini nasıl kullandığınız hakkında bilgi edinmek amacıyla çerezler kullanır.
  • Burinoks Paslanmaz’ın sunucuları, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya ürünlerimizden bazılarını kullandığınızda URL, IP adresi, tarayıcı türü ile dili ve isteğinizin tarihiyle saati dahil olmak üzere bu tür bilgileri otomatik olarak kaydeder.

Kullanımlar

  • Kişisel bilgileri, özelleştirilmiş içerik ve reklam gösteren hizmetler dahil olmak üzere, istediğiniz hizmetleri sağlamak için kullanabiliriz.
  • Kişisel bilgileri Burinoks Paslanmaz teknolojilerini ve hizmetlerini kullanmak ve iyileştirmek için denetleme, araştırma ve analiz amacıyla da kullanabiliriz.
  • Kişisel bilgilerinizi işleme koymamız için bize yardımcı olması amacıyla üçüncü taraflardan yararlandığımızda, Gizlilik Politikamıza ve diğer gerekli gizlilik ve güvenlik önlemlerine uymalarını şart koşarız.
  • Ayrıca bu tür bilgileri yasal işlemler uyarınca, sahtekarlığı veya zarar görmeyi önleme ve ağımızla hizmetlerimizin güvenliğini sağlama amacıyla olduğu gibi bazı sınırlı durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

Seçenekleriniz

  • Kişisel bilgiler isterken size mümkün olduğunca makul seçenekler sunarız. Seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik bildirimlerinizde veya belirli hizmetler için iletişim sayfasından bize ulaşarak sorabilirisiniz.
  • Bize kişisel bilgi vermeyi reddedebilirsiniz ve/veya tarayıcınızda çerez kullanılmasına izin vermeyebilirsiniz. Ancak, bunun sonucunda bazı özelliklerimiz ve hizmetlerimiz düzgün çalışmayabilir.
  • Kişisel bilgilerinize istediğiniz zaman erişebilmenizi sağlamak ve bilgilerde yanlışlık varsa düzeltmenize ve silebilmenize olanak tanımak için makul şartlarda ve iyi niyetle çaba gösteriyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Gizliliğiniz ve Burinoks Paslanmaz ile ilgili daha fazla sorunuz varsa, lütfen bize iletişim sayfasından ulaşın. Lütfen Burinoks Paslanmaz’ın Gizlilik Politikası'nın istediği zaman size haber vermeksizin değiştirebileceğini ve bu gizlilik politikasının güncel durumunun takibinin sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayınız.